Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čištění problematické pleti

 

Po povrchovém očištění pleti a peelingu, je hlavní důraz kladen na kvalitní hloubkové čištění, kterému předchází změkčení pleti  speciálním gelem, při závěrečné masce je možno využít též velmi účinných koncentrátů na zklidnění pleti s čistícími účinky. Kosmetická masáž není součástí tohoto ošetření.

Výborné je použítí gomáže je to kosmetická metoda, která z pleti odstraňuje odumřelé buňky. Ty mají tendenci na pleti zůstávat a výsledkem je pak pocit pleti bez jasu. Gomáž je jemnější než peeling a je vhodná i pro citlivou pleť. Jedná se o speciální gumovací masku s obsahem zeleného jílu a přírodních éterických olejů, které pleť detoxikují, čistí a projasňují. Maska obsahuje extrakt z Aloe vera, který má vzhledem k obsaženému aloinu velice příznivé účinky na pleť. Nutí ke zvýšené aktivitě zárodečnou vrstvu pokožky, čímž zpomaluje její stárnutí. Dodává pokožce pružnost a vláčnost a regeneruje ji. Obsažený extrakt ze zeleného čaje je rovněž účinným antioxidantem. Je protizánětlivý, antimikrobiální, uklidňující, má ochranné a stahující účinky. Příjemné aroma gumovací masky přispívá k uvolnění.

Samozřejmě nejen u problematické pleti je nutno dbát na vyváženou a zdravou stravu, která velmi pozitivně přispívá k zlepšení kvality pleti.

Velmi doporučuji zařadit do jídelníčku zelený ječmen-dodává tělu celou škálu vitamínů, minerálů a stopových prvků v přírodní formě a  chlorellu-sladkovodní řasu-

silně detoxikuje a má protizánětlivý účinek.


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář